Foarte gustos, rapid sí persoane de ajutor la contact ca deobicei, multumesc frumos
Mihai22.05.2026
Mancare foarte buna cu portii mari si livrarea impecabila.
Cinci stele din partea mea!
Florin Repciuc 20.05.2026
Mancarea foarte buna de fiecare data, indiferent ce am comandat, livrarea a fost rapidă si prețurile decente, chiar merita luat in calcul de fiecare data, au si o gamă larga de preparate, sigur gasesti ceva pe gustul tău.
Francesca Rusu18.05.2026
Vreau să le mulțumesc foarte mult pentru gestul făcut. Mâncarea ca de obicei, extraordinar de delicioasă; mereu rămân cu zâmbetul pe buze și cu burta plină după ce comand de la voi🤍 Sunteti cei mai tari. Tare rau imi pare ca nu pot atasa si o fotografie:(🫶🏻
Octavian01.05.2026
Deci asa oferta cum ati facut pentru 1mai, eu nu am mai prins de cand eram student amu 10 ani. Mici, carnaciori, cartofi naturali cu cas si ceapa ca in copilarie, si sos si o bere la 39 de lei in vremurile astea... jos palaria, chiar ati vrut sa faceti un gest! excelent gatite. o surpriza si o placere. recunostinta!
Sorina22.04.2026
Mancare buna, portii bune, preturi decente si program de fidelizare atractiv. Ramanem clienti fideli.
Andreea P.18.04.2026
Sunt o clientă veche și am avut parte de experiențe foarte plăcute. Chiar și atunci când lucrurile nu au ieșit perfect, comunicarea a fost de nota 10, iar soluțiile au venit imediat. E rar să găsești un loc unde gustul se îmbină atât de bine cu respectul pentru client.
Reka R09.04.2026
Felicitări bucătarilor pentru gustul bun dat tutror felurilor de mâncare pe care le-am comandat până acum. Philly Roast Pork Sandwich este ceva deosebit, merită încercat. Papanașii gustoși și ei.
Iar cadoul pentru comenzile mari este o idee bună.
Daniel08.04.2026
A doua zi la rand cu comanda, in care nu am primit clatitele, dar in rest bun
carmen31.03.2026
am primit tagliatellele cu trufe și pancetta, fără pancetta…